• Dailės studijos
  • Vasaros stovyklos
  • Tapyba ant šilko, Dekupažas
  • Porceliano, stiklo tapyba
  • Aksesuarų gamyba
  • Vilnos vėlimas ir dekoravimas
  • Gimtadienių šventimas ir kt.

 

Vyksta registracija į vasaros stovyklas!

 

Kūrybiniai vasaros pusiaudieniai su dailininku

"Jaunasis dailininkas" 7-14m. vaikams 

3142

 

Stovyklautojų amžius: 7-14 m.
Vieta: dailės studija "Išmok svajoti"
Adresas: Savanorių pr.1, Kaunas
Stovyklautojų skaičius grupėje: iki 10 vaikų
Stovyklos trukmė: 5 dienos, darbo dienomis nuo 10.00 iki 14.00 val.
Stovyklos kaina: 100 EUR  (į kainą įskaičiuotos visos dailės priemonės naudojamos veikloje, bilietai ir išvykos į muziejus). Avansas - 40 EUR.

Dienos programa:

10.00-10.15  Atvykimas. Pokalbiai, dienos temos pristatymas, veiklos aptarimas.
10.15-11.15   Išvyka į muziejų, gamtą, eskizavimas, priklausomai nuo tos dienos temos.
11.15-11.30   Arbatos - sausainių pertraukėlė, pasiruošimas darbui.
11.45-14.00  Kūrybinė veikla, jos aptarimas.
14.00            Atsisveikiname iki kitos dienos.

 

Kūrybinės veiklos aprašymas: (dienų eiliškumas gali keistis, priklausomai nuo oro sąlygų)

Diena, skirta tapybai. Dailės vadovė supažindins su garsiausių menininkų (H.Matiso, Van Gogo, P.Gogeno, P.Sezano, K.Mone, K.Čiurlionio ir kt.) darbais, aptars skirtingus meno stilius. Dienos tema - kūrybinis darbas, pasitelkiant aptartų menininkų tapybą. Darbo priemonės: kartonas, akriliniai dažai, teptukai.

Diena, skirta pastelei. Dailės vadovė supažindins su pastelės piešimo būdais, aptars menininkų darbus. Dienos tema - "Paukščių ir gyvūnų pasaulyje". Eisime į Tado Įvanausko zoologijos muziejų, eskizuosimės pasirinktus eksponatus. Grįžus į studiją aptarsime eskizus, bandysime atkurti matytus paukščius ir gyvūnus. Darbo priemonės: spalvotas pastelinis popierius, pastelė.

Diena, skirta grafikai.  Dailės vadovė papasakos kas tai yra grafika, supažindins su technikomis, aptars grafikos dailininkų darbus. Šios dienos tema -  "Augmenijos pasaulyje". Eisime stebėti bundančią gamtą, ieškosime įdomių idėjų, tyrinėsime augalų motyvus, eskizuosimės, kursime nepaprastus grafikos darbus, monotipijas. Užsuksime į svečius pas dailininką Vytenį  "Kiemo galerijoje", susipažinsime su ten eksponuojamais darbais. Darbo priemonės: tušas, plunksnelės, teptukai, geliniai rašikliai. 

Diena, skirta akvarelei. Dailės vadovė papasakos apie akvarelės liejimo galimybes, supažindins su žymių akvarelistų darbais, parodys akvarelės liejimo technikas ir atskleis įdomių "gudrybių" kaip išgauti nepakartojamus efektus. Dienos tema - architektūra. Eisime į Kauno Benedektinų vienuolyną,  analizuosime pastatus, aptarsime jų stilių, tapysime šį nepakartojamą vienuolyno ansamblį (arba Kauno pilį (pasirinktinai)). Darbo priemonės: akvarelinis popierius, akvareliniai dažai, teptukai.

Diena, skirta angliai ir sangvinai, pastelei. Vaikai bus supažindinti su piešimo anglimi ir sangvinu galimybėmis, aptarsime menininkų darbus.. Dienos tema - 1. "Velniai, raganos, kaukės..." Eisime i Velnių muziejų, eskizuosimės patikusius eksponatus. Aptarę eskizus, išrinksime geriausius ir bandysime atkurti matytus bruožus, charakterius, tipus. 2. Piešimas viešose erdvėse. Eisime į Vienybės aikštę, piešime pastatus, žmones (judesius). Darbo priemonės: spalvotas popierius, anglis, anglies pieštukai, sangvinas, pastelė. 

Paskutinę dieną pasidarysime savo darbelių parodėlę ir iškilmingai pažymėsime stovyklos uždarymą. 

Su savimi turėti: apsaugą nuo saulės - kepuraitę, geriamo vandens bei gerą nuotaiką!

Pamainos: 

I pamaina  birželio 17 - 21 d.

II pamaina  birželio 24  - 28 d.

III pamaina -  liepos 08 -12 d.

IV pamaina  liepos 15 - 19 d. 

V pamaina  liepos 29 - rugpjūčio 02 d. 

VI pamaina rugpjūčio 05 - 09 d.  

Vasaros stovyklos vadovė: dailininkė Neringa Kisielienė (darbo su vaikais patirtis, kūrybinės idėjos, individualus darbas su kiekvienu vaiku, stengiantis supažindinti su meno pasauliu, lavinti jų mintis ir fantaziją, atskleidžiant kiekvieno individualumą ir kūrybinius sugebėjimus).

Vietų rezervavimas tel.: 869962600 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai