• Dailės studijos
  • Vasaros stovyklos
  • Tapyba ant šilko, Dekupažas
  • Porceliano, stiklo tapyba
  • Aksesuarų gamyba
  • Vilnos vėlimas ir dekoravimas
  • Gimtadienių šventimas ir kt.

 

Kviečiame registruotis į vasaros stovyklas!

 

Kūrybiniai vasaros pusiaudieniai su dailininku

"Jaunasis dailininkas" 7-14m. vaikams 

3142

 

Stovyklautojų amžius: 7-14 m.
Vieta: dailės studija "Išmok svajoti"
Adresas: Savanorių pr.1, Kaunas
Stovyklautojų skaičius grupėje: iki 10 vaikų
Stovyklos trukmė: 5 dienos, darbo dienomis nuo 10.00 iki 14.00 val.
Stovyklos kaina: 75 EUR  (į kainą įskaičiuotos visos dailės priemonės naudojamos veikloje, bilietai ir išvykos į muziejus). Avansas - 30 EUR.

Dienos programa:

10.00-10.15  Atvykimas. Pokalbiai, dienos temos pristatymas, veiklos aptarimas.
10.15-11.15   Išvyka į muziejų, gamtą, eskizavimas, priklausomai nuo tos dienos temos.
11.15-11.30   Arbatos - sausainių pertraukėlė, pasiruošimas darbui.
11.45-14.00  Kūrybinė veikla, jos aptarimas.
14.00            Atsisveikiname iki kitos dienos.

 

Kūrybinės veiklos aprašymas: (dienų eiliškumas gali keistis, priklausomai nuo oro sąlygų)

Diena, skirta tapybai. Dailės vadovė supažindins su garsiausių menininkų (H.Matiso, Van Gogo, P.Gogeno, P.Sezano, K.Mone, K.Čiurlionio ir kt.) darbais, aptars skirtingus meno stilius. Dienos tema - kūrybinis darbas, pasitelkiant aptartų menininkų tapybą. Darbo priemonės: kartonas, akriliniai dažai, teptukai.

Diena, skirta pastelei. Dailės vadovė supažindins su pastelės piešimo būdais, aptars menininkų darbus. Dienos tema - M. K. Čiurlionis.  Eisime M.K.Čiurlionio muziejų, susipažinsime su jo kūryba, aptarsime paveikslų siužetus, spalvų ir atspalvių derinius, stilių. Kursime darbą simbolistine tema. Darbo priemonės: spalvotas pastelinis popierius, pastelė.

Diena, skirta grafikai. Dailės vadovė papasakos kas tai yra grafika, supažindins su technikomis, aptars grafikos dailininkų darbus. Šios dienos tema -  "Paukščių ir gyvūnijos pasaulyje". Eisime į Tado Įvanausko zoologijos muziejų, eskizuosimės pasirinktus eksponatus. Aptarsime eskizus, bandysime atkurti matytus paukščius ir gyvūnus, kursime nepaprastus grafikos darbus. Darbo priemonės: tušas, plunksnelės, teptukai. 

Diena, skirta akvarelei. Dailės vadovė papasakos apie akvarelės liejimo galimybes, supažindins su žymių akvarelistų darbais, parodys akvarelės liejimo technikas ir atskleis įdomių "gudrybių" kaip išgauti nepakartojamus efektus. Dienos tema - architektūra. Eisime į Kauno Benedektinų vienuolyną,  analizuosime pastatus, aptarsime jų stilių, tapysime šį nepakartojamą vienuolyno ansamblį (arba Kauno pilį (pasirinktinai)). Darbo priemonės: akvarelinis popierius, akvareliniai dažai, teptukai.

Diena, skirta angliai ir sangvinai, pastelei. Vaikai bus supažindinti su piešimo anglimi ir sangvinu galimybėmis, aptarsime menininkų darbus.. Dienos tema (pasirinktinai) - 1. "Velniai, raganos, kaukės..." Eisime i Velnių muziejų, eskizuosimės patikusius eksponatus. Aptarę eskizus, išrinksime geriausius ir bandysime atkurti matytus bruožus, charakterius, tipus. arba 2. Piešimas viešose erdvėse. Eisime į Laisvės Alėją, piešime pastatus, lauko kavines, žmones (judesius). Darbo priemonės: spalvotas popierius, anglis, anglies pieštukai, sangvinas, pastelė. Susipažinsime su gatvės menu. Užsuksime į svečius pas dailininką Vytenį "Kiemo galerijoje", susipažinsime su ten eksponuojamais darbais.  

Paskutinę dieną pasidarysime savo darbelių parodėlę ir iškilmingai pažymėsime stovyklos uždarymą. Vadovė kiekvieną dieną fotografijose įamžins vaikus kūrybos procese.

Su savimi turėti: apsaugą nuo saulės - kepuraitę, geriamo vandens bei gerą nuotaiką!

Pamainos: 

I pamaina  birželio 13 - 17 d.

IV pamaina (papildoma)  birželio 20 - 24 d.

II pamaina -  liepos 11 -15 d.

III pamaina -  rugpjūčio 01-05 d.

Vasaros stovyklos vadovė: dailininkė Neringa Kisielienė (darbo su vaikais patirtis, kūrybinės idėjos, individualus darbas su kiekvienu vaiku, stengiantis supažindinti su meno pasauliu, lavinti jų mintis ir fantaziją, atskleidžiant kiekvieno individualumą ir kūrybinius sugebėjimus).

Vietų rezervavimas tel.: 869962600 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Kūrybiniai vasaros pusiaudieniai

"Kūrybinė dekoravimo ir rankdarbių stovykla" 7-16m. vaikams 

57IMG_059573659

Stovyklautojų amžius: 7-16 m.
Vieta: dailės studija "Išmok svajoti"
Adresas: Savanorių pr.1, Kaunas
Stovyklautojų skaičius grupėje: iki 10 vaikų
Stovyklos trukmė: 5 dienos, darbo dienomis nuo 10.00 iki 14.00 val.
Stovyklos kaina: 150 EUR (į kainą įskaičiuotos visos dailės priemonės naudojamos veikloje). Avansas - 50 EUR.

Dienos programa:

10.00-10.15   Atvykimas. Pokalbiai, dienos temos pristatymas, veiklos aptarimas.
10.15-10.45   Ruošimasis darbui, eskizų kūrimas, modeliavimas (priklausomai nuo temos).
10.45-12.00   Kūrybinė veikla.
12.00-12.15   Poilsis, arbatos - sausainių pertraukėlė.
12.15-13.30   Kūrybinės veiklos tęsinys.
13.30-14.00   Darbelių pabaigimas ir jų aptarimas.
14.00-14.15   Atsisveikiname iki kitos dienos.
 

Kūrybinės veiklos aprašymas:

Diena, skirta vilnos vėlimui. Trumpa paskaita apie vilną ir jos rūšis, supažindinimas su vilnos vėlimo ir dekoravimo priemonėmis, su aksesuarų gamybos  būdais ir galimybėmis, vėlimo technikų aptarimas, veltų pavyzdžių analizavimas, eskizų kūrimas, savo aksesuaro gamyba ir dekoravimas, individualios konsultacijos. Dienos tema - papuošalų gamyba sausuoju ar šlapiuoju būdu, karoliukų ir dekoracijų siuvinėjimas arba žaislų gamyba iš vilnos. Darbo priemonės: įvairių spalvų vilna, bambukiniai kilimėliai, plėvelės, vėlimo adatos, valas, karoliukai, juostelės, kaspinėliai, užsegimai ir kt.

Diena, skirta dekupažo (dekoravimo) technikai. Trumpa paskaita apie dekupažo technikas. Dailės vadovė išmokins teisingos dekupažo darbo eigos, susipažindins su skirtingais sendinimo būdais. Skirtingomis technikomis atliktų pavyzdžių aptarimas, praktinis darbas, individualus vadovo darbas su kiekvienu dalyviu. Dienos tema - Dėžutės sendinimas vienkomponenčiu laku ir aksesuarų gamyba dvikomponenčiu sendinimo laku ir jų dekoravimas. Darbo priemonės: medinės dėžutės, mediniai ir odiniai auskarų ir sagių pagrindai, užsegimai, akriliniai dažai, sendinimo lakai, dekupažinis popierius, servetėlės, klijai, lakas, kaspinėliai, odelės ir kt.

Diena, skirta porceliano ir stiklo dekoravimui. Trumpa paskaita apie porceliano dekoravimo būdus ir priemones, porcelianinių pavyzdžių aptarimas, eskizų kūrimas, praktinis darbas, individualus vadovo darbas su kiekvienu dalyviu. Dienos tema - porceliano puodelio ir stiklinio indo dekoravimas. Darbo priemonės: porceliano ir stiklo indai, įvairūs kontūrai, tapymo dažai.

Diena, skirta organzos gėlių gamybai. Trumpa paskaita apie gėlių gamyboje naudojamus audinius, atlikimo technikas, dekoravimo būdus, darbelių užbaigimo subtilybes, audinių derinimus, prakrinis darbas, siuvimas, siuvinėjimas, dekoravimas karoliukais, kristalais, perliukais, akmenėliais, stiklinėmis detalėmis, tvarkingas užbaigimas. Darbo priemonės: įvairūs audiniai (organza, šifonas, tafta, linas), kaspinėliai, karoliukai, stikliukai, akmenėliai, perliukai, kristalai, vielutės, užsegimai.

Diena, skirta šilko tapybai. Trumpa paskaita abie šilko kelią, supažindinimas su priemonėmis, technikomis, menininkų darbų aptarimas, pavyzdžių analizavimas, kompozicijos apžvalga, eskizų kūrimas, šilko pasiruošimas tapymui, piešinio perkėlimas ant šilko skarelės, tapymas, įvairių efektų išgavimas, individualus vadovės darbas su kiekvienu dalyviu, baigtų darbų aptarimas. Darbo priemonės: natūralus šilkas, kontūrai, šilko dažai, druska, teptukai ir kt.

Paskutinę dieną pasidarysime savo darbelių parodėlę ir iškilmingai pažymėsime stovyklos uždarymą. Vadovė kiekvieną dieną fotografijose įamžins vaikus kūrybos procese.

Pamainos: 

 Liepos 

Vasaros stovyklos vadovė: dailininkė Neringa Kisielienė.
Vietų rezervavimas tel.: 869962600 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Vietų skaičius ribotas (priimame iki 10 vaikų) .